Polska strona opisująca Qesty w Runescape

Witam was na nowym forum zapraszam do katalogów

Ogłoszenie

Ogłaszam że poszukuje 2 administratorów którzy pomogli by mi w skoniczeniu strony Napisał Linux326

#1 2009-01-02 18:31:52

Linux326

Administrator

3709520
Skąd: Pieszyce
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 41
Punktów :   
CMB: 75
Najlepszy SC: 82 cooking
WWW

Shield of Arrav

Shield of Arrav

    Potrzebne rzeczy: "Przyjaciel" (lekkie uzbrojenie)
    Potrzebne umiejętności: - (minimalne doświadczenie w walce)
    Nagroda: 600 gp i 1QP
    Poziom trudności: Łatwy (długi)
    Start: Biblioteka w Varrock
    Cel: Zdobycie Shield of Arrav i dostarczenie jej do muzeum

    Opis:
    1. Idź do Pałacu w Varrock. Znajdź bibliotekę. Porozmawiaj z bibliotekarzem Reldo. Na pólkach z książkami odszukaj ksiażke pod tytułem "The Shield of Arrav" (autorstwa A R Wright) "przeczytaj ją"

    Quest polega na odszukaniu połówki tarczy (do ukończenia potrzebne są dwie połówki) żeby zdobyć jedną trzeba zapisać się do jednego z 2 gangów. Tylko jednego. Dlatego do ukończenia questu potrzebny jest inny gracz, który zapisze się do konkurencyjnego gangu. Jeden z Was złozy w całość tarczę i zaniesie do kustosza muzeum w Varrock za to dostanie DWA certyfikaty. Teraz dzielicie miedzy siebie certyfikaty i kazdy idzie ze swoim do króla (w pałacu) po nagrodę.

    2a. Phoenix Gang:
    Porozmawiaj z Reldo. Porozmawiaj ze sprzedawcą futer Baraek'iem przy fontannie w Varrock. Daj mu 20 gp
    Idąc od fontanny w kierunku południowej bramy przed sama brama trzeba skręcić w uliczkę na Wschód po prawej stronie w piwnicach opuszczonego domu jest Straven. Porozmawiaj z nim. W lokalu o nazwie Blue Moon Inn nieopodal kryjówki gangu przebywa Jonny the Beard musisz go pokonać.
    Straven po wykonaniu tego zadania na dowód zaufania daje Ci klucz do kryjówki. W ostatniej komnacie piwnic w skrzyni jest połówka tarczy.

    2b. Black Arm Gang: W Varrock idąc od fontanny w kierunku południowej bramy za sklepem z mieczami stoi Tramp... porozmawiaj z nim. Zapytaj "co jest na końcu uliczki przy której stoicie"?. Tramp zdradzi wtedy ze to siedziba Gangu. Idź tam. Porozmawiaj z Katrine. Powiedz ze wiesz o gangu ale nie mów od kogo to wiesz. Katrine zleci Ci zdobycie kuszy "Phoenix crossbow" czyli walka z Mistrzem zbrojowni na pięterku. Kolejna rozmowa z Katrine i droga do połówki tarczy stoi otworem.

    Porada: Bedac w Phoenix Gang można zabrać dwa razy ta sama polówkę tarczy. Jedna na wymianę druga zostaje. Po wymianie za cala tarcze dostajemy dwa certyfikaty jeden do krola drugi zostaje. Czyli kończę questa sukcesem i zostaje mi połówka tarczy i certyfikat. 2 osoby można obdarować. Tak mi się wydaje. Połówki tarczy można czasami kupić w GS.

    Mapa: 

http://www.kaladan.com.pl/kasiak44/QUEST/q_free/q13shield.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.runepl.pun.pl