Polska strona opisująca Qesty w Runescape

Witam was na nowym forum zapraszam do katalogów

Ogłoszenie

Ogłaszam że poszukuje 2 administratorów którzy pomogli by mi w skoniczeniu strony Napisał Linux326

#1 2009-01-02 18:14:48

Linux326

Administrator

3709520
Skąd: Pieszyce
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 41
Punktów :   
CMB: 75
Najlepszy SC: 82 cooking
WWW

Imp Catcher

Imp Catcher

Potrzebne rzeczy: Lekkie uzbrojenie , Szczęście
Potrzebne umiejętności: -
Nagroda: Amulet of accuracy i 875 magic exp 1QP
Poziom trudności: Łatwy
Start: Wizard Tower, Wizard Mizgog
Cel: Zdobycie dla Maga Mizoga 4 koralików (beads)

Opis:
1. Z Lumbridge wybrać się na Zachód a przy Draynor Village skręcić na poludnie do Wiezy magow (Wizard Tower)
2. Na 3 piętrze tej wieży "przebywa" Czarodziej Mizog (Wizard Mizgog)
3. Wypada teraz "porozmawiać" z Magiem Mizoggiem.
Mizog zbiera kolorowe kamyki/koraliki i potrzebuje biały, żółty, czerwony i czarny czyli (Yelow, White, Black and Red Beads)
http://www.kaladan.com.pl/kasiak44/QUEST/q_free/q08beads.jpg
Źródłem pozyskania 4 kamyków są małe czerwone stworki Impy
4. Teraz trzeba biegać po całym Świecie RS i szukać Impów. Zabijać je i "uzbierać" w/w koraliki
5. 4 koraliki zanosimy Mizoggowi.

Porada:
Najwięcej Impow "bytuje" na wulkanie na wyspie Karamja (Karamja Volcano) Koszt wyprawy (30 + 30 coins) 60 coins. Pokonanie Impów nie jest trudne 8 HP (w Doomie nie były takie milusie) ale nie każdy pokonany zostawia kamyk. Przydaje się odrobina szczęścia. Mi niestety nie dopisało uzbierałem 21 żółtych, 12 czerwonych, 7 białych i ani jednego czarnego. Przypadkiem kupiłem w GS w Varrock. Gdyby ktoś miał trudności to... zawsze posiadam po kilka kamyków z każdego koloru ... takie RSowe hobby.

Opracował Gurneyh

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.runepl.pun.pl beton dekoracyjny ile lat żyją koszatniczki weekend boże ciało nad morzem